Vítejte!

Vítejte na webu, který pojednává především o cestách za hranice všedních dnů. Už brzy se dočkáte nové verze!


Filmy z cest Indie 2006 - film

Zveřejněno : 26.12.2009 autorem Honza

3

Indie 2006 – film

Toto je první CELÝ film z našich cest, který jsme na naše webovky umístili. Z playlistu pod přehrávačem si můžete vybrat kapitolu, která vás zajímá. Soubory jsou dost veliké, takže pokud nemáte rychlé připojení, doporučujeme pustit video, hned ho pozastavit ikonou pauzy, nechat načíst a pak teprve spustit. Pokud uvidíte růžové a zelené zabarvení některých záběrů, závada není na vašem přijímači :-)

Délka filmu: 94 minut

 

Tags: , , ,


O autorovi

Honza

Cestování je moje vášeň. Naše planeta je přílš velká a krásná na to, abychom seděli za pecí a nechali si to všechno ujít.3 komentářů k Indie 2006 – film

  1. Lenka napsal/a:

    Opět úchvatné! Jak se vám podařilo k Tádž Mahálu propašovat kameru? Nebo jste to přetahli z mobilu? Nás hlídali jak čerti a směli jsme filmovat jen od vstupní brány.

    • Libor napsal/a:

      Díky moc za hodnocení :-) Indie je moje srdeční záležitost a doslova mně učarovala. Rád bych se tam znovu bodíval, je tam spoustu věcí co jsme nestačili vidět a prozkoumat. Taj Mahal… no kamaru jsme měli oficiálně s sebou na krku. Prioblémy byl s mobily, ty musely do úschovny schované v ponožce a my jsme si vzali jen SIM karty. Natáčet se zamozřejmě nesmí… přísně zakázáno :-)) Když mě zastavili strážci, spokojili se s tvrzením, že mám kameru „..only photo..“ :-)) Pro jistotu jsem pár fotek na paměťovku nafotil, kamera to zvládá :-) L.

  2. Nádherný film.. moc se povedl :) Chystám se do Indie letos v prosinci a videokameru beru s sebou.. ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nahoru ↑