Vítejte!

Vítejte na webu, který pojednává především o cestách za hranice všedních dnů. Už brzy se dočkáte nové verze!


Evropa Londýn

Zveřejněno : 21.12.2008 autorem Honza

0

Londýn 2008

Společnost Sky Europe občas připraví akce s letenkami za neuvěřitelné ceny. My jsme naštěstí stačili jednu z nich odchytit a využít. Koupili jsme velmi levné letenky do Říma a Londýna.

Termín cesty: 18. – 20. října 2008
Účastníci: Honza, Libor, Jana (Klaudyja)
Vybavení foto/video: Nikon D80 (foto), Panasonic NV-GS 280 (video)

Do Londýna jsme vyrazili společně s Janou alias Klaudyjí. Pro Libora to bylo první setkání s tímto velkoměstem, my s Jančou jsme se začali tetelit blahem už na letišti a při čekání na odjezd autobusu do centra. Jako bychom se vraceli domů… Trochu jsem se bál, jestli ta moje láska k Londýnu není už jen jakási iluze, jestli mě po těch letech město nezklame. Ale to se nestalo ani náhodou, spíš naopak. Stará láska nejen nezrezivěla, ale ještě se utužila.

Po celou dobu jsme si užívali skvělý servis naší kamarádky a hostitelky Gábiny. Nejen že nám umožnila složit hlavu i další části těla ve svém příbytku mezi Baker Street a Oxford Street, ale oba dny nám byla i skvělou průvodkyní a společnicí – velké díky!

Prošli jsme ta nejznámější místa a já si ještě vyžádal zacházku na malé náměstí s domem, který posloužil jako bydliště Hercula Poirota v úžasném britském seriálu s Davidem Suchetem. Gábi nás zároveň začala zasypávat tipy na další naši návštěvu Londýna, to už by byly takové vychytávky. Snad se nám to podaří brzy zrealizovat.

Pro posun na další snímek můžete použít šipky (objeví se po najetí na obrázek kurzorem), kliknutí na obrázek nebo kliknutí na náhled.

 

Fotky z této cesty jsou i součástí publikace „Řím, Londýn & New York 2008″. Kliknutím na její obálku se otevře nové okno, kde si ji můžete prohlédnout, případně i zakoupit.

 

Video z této cesty ještě nemáme zpracované. Zatím se můžete podívat na upoutávku z cesty do Indonésie:

Tags: , , ,


O autorovi

Honza

Cestování je moje vášeň. Naše planeta je přílš velká a krásná na to, abychom seděli za pecí a nechali si to všechno ujít.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nahoru ↑