Vítejte!

Vítejte na webu, který pojednává především o cestách za hranice všedních dnů. Už brzy se dočkáte nové verze!


PG Logo PG Production

Zveřejněno : 23.9.2009 autorem Honza

0

PG Production – Představení

Pokud jste viděli například videoklip „PeeGee v Indonésii“, „PEC 2007″ nebo některý z našich cestopisných dokumentů, určitě jste si všimil značky PG Production. Ano, to jsme my dva. Nepátrejte po vysvětlení té zkratky, můžete si pod tím představit, co chcete :-)

Naším prvním projektem bylo DVD k životnímu jubileu naší drahé Jany alias Klaudyje v červnu 2005. To se jednalo ještě spíše o fotoprezentaci s hudebním podkladem, kterých jsme pak vytvářeli několik dalších. Od cesty do Indie už se ale zaměřujeme především na dokumenty z našich putování. Funkce máme rozděleny tak, že Libor natáčí na kameru a následně stříhá nasbíraný materiál za použití vybraných hudebních podkresů, Honza má na starosti veškeré grafické práce (znělky, titulky, obaly DVD apod.) a tzv. DVD-authoring, tedy zpracování Liborem připraveného filmu tak, aby byl schopný přehrání na vašich DVD přehrávačích (vytvoření menu, propojení jednotlivých prvků apod.).

To by snad na úvod stačilo. Postupně sem přidáme ukázky své práce – alespoň ty, které to svým charakterem umožňují. Najdete je nahoře v menu pod „PG“. Na tomto místě představíme alespoň aktuální znělku PG Production:

 

Tags: , ,


O autorovi

Honza

Cestování je moje vášeň. Naše planeta je přílš velká a krásná na to, abychom seděli za pecí a nechali si to všechno ujít.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nahoru ↑