Vítejte!

Vítejte na webu, který pojednává především o cestách za hranice všedních dnů. Už brzy se dočkáte nové verze!


Novinky Cestovní plány

Zveřejněno : 18.1.2013 autorem Honza

0

Cestovní plány 2013

Loňský rok našemu cestování docela přál. Podnikli jsme dvě dvoutýdenní cesty (Jordánsko, Izrael & Palestina + Myanmar & Bangkok), jednu týdenní (Slovinsko, Benátky & Salzburg), já osobně se ještě vypravil na dva kratší výlety (Barcelona a Londýn) a jednu služební cestu (Berlín). V mém případě to tedy znamenalo návštěvu jedenácti zemí, z toho pěti poprvé.

Letos to s největší pravděpodobností tak žhavé nebude, ale i tak se snad máme na co těšit. Na jaře nás čeká poznávání mexického poloostrova Yucatán (společně s Janou alias Klaudyjí alias Olivou), na konci léta pak Čína, konkrétně provincie Guangxi, Šanghaj, Peking a Velká čínská zeď. Z původně plánované druhé návštěvy Havaje tedy sešlo, ale věřím, že Mexiko bude skvělou náhradou. Pokud byste k některé z těch dvou destinací měli v záloze jakékoli rady, tipy, kontakty, samozřejmě je rádi uvítáme.

Aktualizace (3.11.2013):

Obě výše uvedené cesty máme zdárně za sebou. A letošní zatím úspěšný cestovatelský rok bychom měli završit odletem na Nový Zéland. Pro mě osobně je to splnění snu, o to větší radost mám, že právě tam oslavím kulaté narozeniny. Držte nám palce!

Aktualizace (17.2.2014):

I novozélandské putování jsme zvládli bez ztráty kytičky (a iPadu :-).


O autorovi

Honza

Cestování je moje vášeň. Naše planeta je přílš velká a krásná na to, abychom seděli za pecí a nechali si to všechno ujít.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nahoru ↑