Vítejte!

Vítejte na webu, který pojednává především o cestách za hranice všedních dnů. Už brzy se dočkáte nové verze!


PG Upoutávky

Zveřejněno : 24.9.2009 autorem Honza

0

Upoutávky

První cesta, na které Libor natáčel na videokameru, vedla do Indie. Svou novou hračku i software si sice teprve oťukával (koupili jsme ji těsně před odjezdem), ale myslím, že dal dohromady velmi povedené dílko, díky němuž se mu podařilo přenést alespoň část té úžasné atmosféry i na televizní obrazovky či monitory. Trochu ho pozlobil jeden filtr, kvůli kterému se místy objevilo ve filmu nechtěné zabarvení, ale to se prostě stává…Tady je upoutávka:

 

Při putování po Kambodže se zastávkou v Bangkoku o rok později už byla kamera naprosto samozřejmou součástí naší výzbroje. Materiálu Libor natočil ještě víc než v Indii a také finální film se podstatně prodloužil, stejně jako upoutávka k němu:

 

Třetí cesta s kamerou, tři země. A tři nezapomenutelné týdny. To byla cesta do Peru, Bolívie a Chile v roce 2008. Film z této cesty je zatím nejdelší, upoutávka je tady:

 

Zatím poslední výprava, z níž máme připravenou upoutávku,  nás zavedla do Indonésie. Libor právě pracuje na střihu natočeného materiálu (takřka osm hodin záznamu), ale ochutnávka už je pro vás připravena:

 

Tags: , ,


O autorovi

Honza

Cestování je moje vášeň. Naše planeta je přílš velká a krásná na to, abychom seděli za pecí a nechali si to všechno ujít.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nahoru ↑